Zavolejte nám: (+420) 734 373 323

Jsme tu pro vás
již od roku 1990

bg-interior

Autobusová doprava OTTOBUS

byla založena již v roce 1990 a od doby svého vzniku přepravila mnoho spokojených klientů.

Nosným programem je provozování kvalitních služeb přesně dle požadavků klienta a provozování smluvních doprav po celé Evropě. Dopravu zajišťujeme pro renomované společnosti, cestovní kanceláře, podniky, školy, sportovní kluby a jiné subjekty. Kvalita služeb je garantována, zkušenými řidiči, non stop dispečinkem a spolehlivým vozovým parkem. Všechny autobusy jsou vybaveny satelitní navigací a mobilními telefony. Na základě Vašich požadavků zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci zájezdu včetně všech poplatků spojených s Vaší přepravou.

Naše činnost je poskytována s důrazem na přání a potřeby našich klientů. Věříme, že budete se službami naší společnosti spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Bezpečnost a spolehlivost

Zakládáme si na spolehlivých a bezpečných službách, které poskytujeme již od roku 1990. Náš autopark prochází pravidelnými kontrolami v několika stupních a naši profesionální řidiči jsou pravidelně školeni v oblastech úrovně, kvality služeb i bezpečnosti.

Úroveň a profesionalita

Naši řidiči dodržují etická pravidla společnosti, kterými jsme vázáni v rámci kvality a úrovně poskytovaných služeb. Systémy pravidelných školení, znalost světových jazyků i dalších pravidel, je u našich řidičů samozřejmostí, na co jsme právem pyšní.

Rozsah služeb

Naše společnost zajišťuje kvalitní služby nejen po celém území České republiky, ale i po zemích celé Evropy. Naším zákazníkům nabízíme dlouhodobou spolupráci na maximální možné úrovni a přesně dle jejich požadavků.

eu

Odvezeme vás do cíle

Díky našemu profesionálnímu týmu, není problém realizovat dopravu od A do Z přesně dle vašich požadavků a to nejen po území České republiky, ale i po celé Evropě.

Jsme zde pro vás každý den!

Zajímá vás naše flotila? 
Nahlédněte do naší garáže

Adresa

OTTOBUS s.r.o.
V Nových Bohnicích 251/4,
181 00 –  Praha 8
IČ : 24152137   DIČ: CZ 24152137

Telefon

  + 420 734 373 323   
+ 420 734 373 324

Email

Informace   : ottobus@ottobus.cz
Objednávky: objednavky@ottobus.cz